ТЕЛЕКРИТИКА

«Голос країни 8»: що думають про свої виступи нові учасники третього сезону

Відразу після ефіру «Телекритика» розпитала співаків-початківців, як і навіщо вони потрапили на шоу

Бізнес

Від народних пісень до оперних партій – так минув третій випуск восьмого сезону головного вокального шоу України «Голос країни» на каналі «1+1». Чотирнадцять учасників намагалися вразити членів журі своїми вокальними можливостями, однак вдалося це лише одинадцятьом.


У цьому сезоні на сцені «Голосу країни» виступили не лише артисти-початківці, а й давно відомі в Україні зірки, такі як Злата Огнєвіч, Камалія, Ірина Федишин та яскравий Борис Апрель, що перевтілився в співачку Зіанджу. Друга особливість восьмого сезону – нові суворі правила вокального шоу. Згідно з ними, артист, який не зміг повернути жодного тренерського крісла, буде змушений без спілкування із зірковими членами журі відразу залишити сцену. «Телекритика» вирішила бути не такою суворою, як Джамала, Потап, Тіна Кароль та Сергій Бабкін, і обрала найнезвичайніших конкурсантів «сліпих» прослуховувань на свій смак.

1

Адріана Шевчук

Адріана Шевчук

Фото: «1+1»

Я давно хотіла взяти участь у «Голосі країни», але не наважувалася. Підштовхнули мене до телекастингів друзі. Над піснею я довго не думала – відразу хотіла заспівати «Стрілу» гурту 5'nizza і тільки її. По-перше, тому, що я її часто співаю для приятелів, рідних і просто коли ходжу по дому. А по-друге, я дуже люблю Сергія Бабкіна.

Участь у конкурсі – це був великий крок у моєму житті. Тому що вийти і відкрити свою душу перед усією країною було дуже хвилююче. Та я так хотіла заспівати, що не могла стримати себе. Мене перефарбовували сотню разів, переодягали, щоправда, відразу перед виходом на сцену ставили купу запитань, чи подобається мені так і чи все мене влаштовує. А я кричала: «Одягніть мене хоч в мішок, тільки випустіть на сцену!» (Сміється.)

Бизнес

Три способа посмотреть Олимпиаду-2018, если у вас нет телевизора

Цей сезон, до речі, виявився дуже сильним. Усі учасники своєрідні. Навіть якщо на репетиціях деякі дозволяли собі філонити, то, коли виходили на сцену – просто бомба. Тож конкуренція присутня однозначно.

Надалі –тільки музика. Я живу нею. Я співаю, коли мені погано, коли добре – у мене з нею своя розмова. При цьому, я ніколи не вчилася в музичній школі та не знаю нот. Тож не можу поки що говорити про сольні проекти, але переконана, що з музикою ми будемо ще багато років разом.

Вік: 20 років

Місто: Вінниця

Професія: архітектор, грумер, майстер з корекцій вій та брів, адміністратор

Сімейний стан:  незаміжня

2

Андрій Рибарчук

Андрій Рибарчук

Фото: «1+1»

Я був неймовірно радий, коли дізнався, що пройшов. Для мене особисто багато проблем було на етапі вибору пісні. Дуже хотілося вкласти в неї якомога більше почуттів і емоцій. Вперше, до речі, пісню «Закрити твої очі» Тіни Кароль я виконав років з чотири тому на благодійному концерті. І після цього вона запала мені в душу. Та я однаково хотів у неї привнести щось нове. Так, я довго грав ноти і думав, грав і думав, і тут якось сама собою народилася концепція. І мені здається, я вгадав. На сцені саме ці почуття – захоплення і насолода – буквально огорнули мене. Я навіть не звернув уваги, чи повернувся до мене хтось із журі, доки я співав. А взагалі, страшенно радий, що мій голос, мої почуття нарешті отримали можливість вийти за межі моєї кімнати і кола друзів.

Вік: 24 роки

Місто: Чернівці

Професія: підприємець

Сімейний стан: неодружений

3

Зиновій Карач

Зиновій Карач

Фото: «1+1»

Зізнаюся, я не мав жодних амбіцій щодо «сліпих» прослуховувань. Мені здавалося, що є дуже гідні вокалісти, з якими мені взагалі навіть і не варто починати змагатися. Та під час відбору люди, які були поруч, додали мені впевненості в собі. Я відчув, як пісня все більше входила в мене і зросталася зі мною. І тут я подумав, що можливо, щось з цього й вийде. (Сміється.)
Бизнес

Что украинцы смотрели в январе по телевизору

Як я виступав – майже не пам'ятаю. Здається, більшість часу співав із заплющеними очима, а як розплющив, не зрозумів, що сталося. Це було неймовірно! У планах – знайти якомога більше професіоналів, з якими зміг би попрацювати на проекті, набратися досвіду і потім застосувати його на практиці. Тож я маю намір максимально надихнутися, осміліти і почати випускати власні пісні, а не складати записи в шухляду.

Вік: 32 роки

Місто: Львів

Професія: музикант

Сімейний стан: у стосунках

4

Родіон Автушенко

Родіон Автушенко

Фото: «1+1»

Багато учасників цього сезону по-справжньому обдаровані. Це особлива концентрація емоцій, коли ти в компанії прекрасних вокалістів і кожен з них особливий і по-своєму виразний. Цей захват навіть складно передати словами. Порівняно з тривалими підготовками, поїздкою на проект і тисячами хвилин очікувань сам виступ промайнув миттєво. Якщо чесно, я тільки після виступу отямився. У голові відразу почали крутитися запитання: «я хоч посміхався?», «хоч ногою відбивав ритм?», «чи достатньо прокачав публіку?». І, уявляєте, я взагалі нічого не пам'ятаю. Атмосфера та адреналін зробили свою справу.

Якщо говорити про плани, то я хочу дивувати. Хочу написати кілька хороших пісень цього року. Вийти на новий рівень звучання і не припиняти експериментувати. А ще хочу грати на вулиці, адже привертати увагу людей до музики – моя улюблена справа.

Вік: 28 років

Місто: Дніпро

Професія: стоматолог

Сімейний стан: одружений, є дитина

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»