ТЕЛЕКРИТИКА

«Месники: Війна нескінченності» підбирається до трійки найкасовіших фільмів у історії

Бізнес

Збори третьої частини героїчного епосу від Marvel уже перевищили два мільярди доларів.


Стрічка стала стала однією з найбільш обговорюваних у світі кіно за цей рік, тому не дивно, що «Месники» зібрали величезну суму в прокаті.

Картина встановила кілька рекордів під час запуску, а тепер, через 46 днів прокату, зібрала заповітні $2 млрд. Понад 32 відсотки було зібрано на території США, а це близько $654 млн. Слідом йде Китай, де прокат був продовжений на цілий місяць, з $353 млн . 

На двох мільярдах фільм не зупиниться. Тепер картині треба обігнати «Зоряні війни: Пробудження сили» ($2,068 млрд), що зробить кінокомікс третім найкасовішим фільмом за всю історію. 

Нагадаємо, що на перших двох позиціях розмістилися такі культові стрічки, як «Аватар» ($2,787) і «Титанік» ($2,187), зняті Джеймсом Кемероном. 

Однак на цьому рекорди «Месників» не закінчуються. Так, трейлер фільму встановив абсолютний рекорд відеохостингу YouTube. На середину червня 2018 року ролик, який був опублікований на офіційному каналі Marvel Entertainment у листопаді 2017-го, отримав понад 200 мільйонів переглядів. Це найкращий результат серед усіх трейлерів фільмів, представлених на YouTube.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер