ТЕЛЕКРИТИКА

Лілія Ребрик зніметься в серіалі про кримінальну журналістку

Бізнес

Телеканал «Україна» розпочав зйомки 16-серійної мелодрами «Кримінальний журналіст», головна героїня якого – журналістка Галина (Марія Валешна) – розслідує вбивства і зникнення людей. У серіалі також зніметься актриса та телеведуча Лілія Ребрик, яка зіграє подругу Галини.


За сюжетом стрічки, Галина з донькою повертається в рідне місто після довгої відсутності та влаштовується на роботу в газету, де веде розділ кримінальної хроніки. У низці розслідувань убивств і зникнень людей, Галина й не помічає, як сама стає об'єктом стеження невідомої людини. Він надсилає жінці зловісні послання, телефонує і натякає на подію з далекого минулого Галини. Минулого, про яке журналістка не хотіла б згадувати.

Для Марії Валешної, яка грає Галину, роль журналіста не близька, адже, зі слів актриси, вона ніколи не мала справи з такою діяльністю в реальному житті.

«Єдине, що мене якось пов'язує з цією професією, це те, що колись у театральному інституті в мене були уроки зі сценічного мовлення. А якщо говорити ще й про кримінальну журналістику, то від неї я взагалі далека», – зізнається Марія Валешна. 

Партнерка Марії по знімальному майданчику, ведуча «Ранку з Україною» Лілія Ребрик, виконала роль Алевтини, подруги Галини. Для Ребрик зйомки в серіалі стануть першим кінопроектом після народження дочки, чому актриса неймовірно рада.

Марія Валешна на зйомках серіалу «Кримінальний журналіст"»


Фото: прес-служба телеканалу «Украина»

«Я неймовірно рада повернутися до кінокар'єри. Я щаслива людина, адже роблю улюблену справу. Всі вже, напевно, знають, що я обожнюю бути зайнятою з ранку до ночі. На ці зйомки, наприклад, я приїхала відразу після ефіру в «Ранку з Україною», вже з гримом і зачіскою. Одяглася – і в кадр. Погодьтеся – не робота, а мрія!» – каже Лілія.

У серіалі також знімаються Анна Адамович, Ілля Носков, Сергій Сипливий, Володимир Міненко, Станіслав Боклан, Олександр Пашков, Аліса Гур'єва, Ельдар Лебедєв, Олександр Попов, Ірина Веренич-Островська, Світлана Шекера, Галина Корнєєва та інші актори. 

Режисер стрічки Ігор Москвітін поділився своїми уявленням про серіал:

«У 16 серіях ми покажемо 8 загадкових історій. Журналістка Галина прийшла в професію волею долі. Вона шукає і дає людям важливу, достовірну інформацію про зниклих людей. Незважаючи на небезпеку, вона шукає конфіденційні, правдиві джерела, ризикує, допомагає слідчим органам і не йде на компроміс із совістю. Повна віддача професії позбавила її щасливого особистого життя, і часом вона ходить по лезу бритви. Але ніхто не відбере її права любити, терпіти, дерзати і сподіватися».

Автор сценарію картини – Олександр Другов. Оператор-постановник – Сергій Кошель. Продюсери – Наталя Стрібук і Віталій Сіренко. Виробництво фільму на замовлення каналу «Україна» здійснює компанія Filmstream.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше