ТЕЛЕКРИТИКА

Лілія Ребрик зніметься в серіалі про кримінальну журналістку

Бізнес

Телеканал «Україна» розпочав зйомки 16-серійної мелодрами «Кримінальний журналіст», головна героїня якого – журналістка Галина (Марія Валешна) – розслідує вбивства і зникнення людей. У серіалі також зніметься актриса та телеведуча Лілія Ребрик, яка зіграє подругу Галини.


За сюжетом стрічки, Галина з донькою повертається в рідне місто після довгої відсутності та влаштовується на роботу в газету, де веде розділ кримінальної хроніки. У низці розслідувань убивств і зникнень людей, Галина й не помічає, як сама стає об'єктом стеження невідомої людини. Він надсилає жінці зловісні послання, телефонує і натякає на подію з далекого минулого Галини. Минулого, про яке журналістка не хотіла б згадувати.

Для Марії Валешної, яка грає Галину, роль журналіста не близька, адже, зі слів актриси, вона ніколи не мала справи з такою діяльністю в реальному житті.

«Єдине, що мене якось пов'язує з цією професією, це те, що колись у театральному інституті в мене були уроки зі сценічного мовлення. А якщо говорити ще й про кримінальну журналістику, то від неї я взагалі далека», – зізнається Марія Валешна. 

Партнерка Марії по знімальному майданчику, ведуча «Ранку з Україною» Лілія Ребрик, виконала роль Алевтини, подруги Галини. Для Ребрик зйомки в серіалі стануть першим кінопроектом після народження дочки, чому актриса неймовірно рада.

Марія Валешна на зйомках серіалу «Кримінальний журналіст"»


Фото: прес-служба телеканалу «Украина»

«Я неймовірно рада повернутися до кінокар'єри. Я щаслива людина, адже роблю улюблену справу. Всі вже, напевно, знають, що я обожнюю бути зайнятою з ранку до ночі. На ці зйомки, наприклад, я приїхала відразу після ефіру в «Ранку з Україною», вже з гримом і зачіскою. Одяглася – і в кадр. Погодьтеся – не робота, а мрія!» – каже Лілія.

У серіалі також знімаються Анна Адамович, Ілля Носков, Сергій Сипливий, Володимир Міненко, Станіслав Боклан, Олександр Пашков, Аліса Гур'єва, Ельдар Лебедєв, Олександр Попов, Ірина Веренич-Островська, Світлана Шекера, Галина Корнєєва та інші актори. 

Режисер стрічки Ігор Москвітін поділився своїми уявленням про серіал:

«У 16 серіях ми покажемо 8 загадкових історій. Журналістка Галина прийшла в професію волею долі. Вона шукає і дає людям важливу, достовірну інформацію про зниклих людей. Незважаючи на небезпеку, вона шукає конфіденційні, правдиві джерела, ризикує, допомагає слідчим органам і не йде на компроміс із совістю. Повна віддача професії позбавила її щасливого особистого життя, і часом вона ходить по лезу бритви. Але ніхто не відбере її права любити, терпіти, дерзати і сподіватися».

Автор сценарію картини – Олександр Другов. Оператор-постановник – Сергій Кошель. Продюсери – Наталя Стрібук і Віталій Сіренко. Виробництво фільму на замовлення каналу «Україна» здійснює компанія Filmstream.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс