ТЕЛЕКРИТИКА

Леонід Канфер готує новий проект у форматі історичного розслідування

Бізнес

Журналіст і телеведучий Леонід Канфер готує новий багатосерійний документальний проект. Про це він повідомив у Facebook.

«Телекритиці» журналіст розповів, що цей проект в основному приурочений до сторіччя Жовтневого перевороту і сторіччя Соборності України, тобто до 7 листопада і 22 січня. Це буде багатосерійний проект у форматі історичного розслідування. "Історія України багатошарова, і одних і тих самих персонажів одні розглядають як злочинців, інші – як героїв. І ми хотіли б постаратися максимально відсторонено подивитися на це все, побачити якомога більше цих шарів", – пояснив він.

Загалом готується п'ять серій, кожна з яких буде повнометражною. Першу серію планується завершити до 7 листопада.

Зі слів Леоніда Канфера, цей проект не готується для якогось певного телеканалу. "Готовий проект знайде свого глядача – або це буде телебачення, або кінопрокат. Продукт є унікальним для українського ринку, тому що це не таке історичне кіно, в якому є тільки хроніка, закадровий текст ... Це інсталяція дуже багатьох форматів і жанрів. Ми постараємося зробити його максимально актуальним, сучасним, і щоб на таких історичних паралелях було зрозуміло, що відбувається сьогодні і що може статися", – уточнив журналіст.

Крім того, у серпні планується завершення виробництва фільму про те, що "сталося з Україною після Майдану і чому". У центрі – історія оперного співака Василя Сліпака, який брав участь у акціях на підтримку Євромайдану і з початку АТО на Донбасі пішов на фронт добровольцем і там загинув у червні 2016 року.

Нагадаємо, у березні на телеканалі ICTV почав виходити новий проект Леоніда Канфера «Ньюзмейкер». У ньому телеведучий розповідав про відомих українських політиків у невідомих для глядачів обставинах.

Фото: Facebook Леоніда Канфера

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні

Бізнес

Недовго музика грала: вже восени «Все буде добре» повертається до старого формату

Популярное на ТелекритикеДуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Суспільство

«Геніальна і страшна»: червнева обкладинка National Geographic стала вірусною

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні