ТЕЛЕКРИТИКА

Kwendi TV Promo Monitor: кого найчастіше згадують на українському телебаченні

Бізнес

Дослідження промоактивности українських телеканалів Kwendi TV Promo Monitor за перше півріччя 2018 встановило, яких публічних людей найчастіше згадують з екранів телевізорів.


Лідером за кількістю згадувань серед проектів каналу «1+1» стало шоу «Голос країни», а серед осіб – зірковий тренер цього ж проекту Сергій Бабкін. У ICTV найзгадуванішими стали політичне ток-шоу «Свобода слова» і журналіст Павло Казарін.

Серед людей, пов'язаних із телеканалом «Інтер», найбільш згадуваною людиною став Сергій Льовочкін. І чим ближче до виборів, тим частіше глядачі будуть про нього чути. А серед передач «Інтера» найзгадуваніший, звичайно, Чемпіонат світу з футболу.

Серед проектів «Нового каналу» лідерами згадок стали шоу «Від пацанки до панянки» і найепатажніша ведуча цього року – Ольга Фреймут. На СТБ найбільшу увагу медіа отримав конкурс Євробачення-2018 і його учасник від України MELOVIN. Найбільш згадувані у каналу «Україна» стали шоу «Ранок з Україною» і його ведуча Лілія Ребрик. 

Дослідження промоактивності українських телеканалів Kwendi TV Promo Monitor проводиться щомісячно і містить інформацію про PR-активність каналів і обсяги розміщуваної ними прямої реклами.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше