ТЕЛЕКРИТИКА

Kwendi TV Promo Monitor: кого найчастіше згадують на українському телебаченні

Бізнес

Дослідження промоактивности українських телеканалів Kwendi TV Promo Monitor за перше півріччя 2018 встановило, яких публічних людей найчастіше згадують з екранів телевізорів.


Лідером за кількістю згадувань серед проектів каналу «1+1» стало шоу «Голос країни», а серед осіб – зірковий тренер цього ж проекту Сергій Бабкін. У ICTV найзгадуванішими стали політичне ток-шоу «Свобода слова» і журналіст Павло Казарін.

Серед людей, пов'язаних із телеканалом «Інтер», найбільш згадуваною людиною став Сергій Льовочкін. І чим ближче до виборів, тим частіше глядачі будуть про нього чути. А серед передач «Інтера» найзгадуваніший, звичайно, Чемпіонат світу з футболу.

Серед проектів «Нового каналу» лідерами згадок стали шоу «Від пацанки до панянки» і найепатажніша ведуча цього року – Ольга Фреймут. На СТБ найбільшу увагу медіа отримав конкурс Євробачення-2018 і його учасник від України MELOVIN. Найбільш згадувані у каналу «Україна» стали шоу «Ранок з Україною» і його ведуча Лілія Ребрик. 

Дослідження промоактивності українських телеканалів Kwendi TV Promo Monitor проводиться щомісячно і містить інформацію про PR-активність каналів і обсяги розміщуваної ними прямої реклами.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс