ТЕЛЕКРИТИКА

Найкращих редакторів на конкурсі «PRESSзвание» нагороджував Вадим Новинський

Бізнес

Минулої суботи, 17 червня, у Києві відбулося нагородження щорічного конкурсу ділових журналістів «PRESSзвание». Захід не минув без конфузу.

Так, нагороду в категорії «Найкращий редактор», перше місце в якый дісталося головному редактору інформагентсва «Українські новини» Дмитру Кузьміну, друге – Денису Безлюдько, третє – Валерію Калнишу, вручав бізнесмен Вадим Новинський. "Слово «PRESSзвание» співзвучне зі словом покликання. Вас до чогось закликали, вас закликали говорити правду, говорити правду і не спотворювати жодним чином ті події, які відбуваються в нашій країні, кому б це не було вигідно. Зараз це вигідно владі , вигідно тим, про кого ви пишете", – сказав він перед врученням

Це викликало чимало обурень у медіасередовищі й соцмережах.

Нагадаємо, Вадим Новинський – народний депутат, засновник і основний бенефіціар фінансово-промислової групи «Смарт-холдинг». У грудні 2016 року Верховна рада зняла з нього недоторканність для притягнення до кримінальної відповідальності. Правоохоронці підозрюють нардепа в тому, що він спільно з екс-президентом Віктором Януковичем, екс-головою МВС Віталієм Захарченком та екс-головою міліції Києва Валерійєю Коряк намагалися узурпувати владу в Українській православній церкві Московського патріархату.

В інших номінаціях переможцями стали: «Економічна політика: фінанси, інвестиції» – Олександр Пасховер (1-ше місце), Олена Лисенко (2-ге) і Леся Виговська (3-тє); «Агропромисловий комплекс» – Оксана Пирожок, Наталія Гузенко і Марія Бровінська; «Гірничо-металургійний комплекс» – Андрій Писаревський, Наталія Шевченко та Степан Крьока; «Споживчі ринки» – Марія Бровінская, Дмитро Уляницький та Олександр Некращук; «Промислове виробництво» – Наталія Шевченко, Андрій Писаревський та Юрій Єрьомін; «Телекомунікації та IT» – Ніна Глущенко, Дар Грищенко та Микола Оліярник; «Транспорт» – Денис Кацило і Ольга Бистрицька (1-ше місце), Федір Попадюк, Максим Гардус і Антон Кобилянський (2-ге) і Наталія Кушнір (3-тє); «Енергетика» - Ігор Маскалевич, Марія Цатурян і Євген Мочалов; «Відкриття року» – Марія Ксьондзик, Роман Губа і Вадим Макєєв; «Найкращий репортаж» – Дарина Дергунова, Вадим Петрасюк і Марія Бровінська; «Найкращий Фічер» – Олександр Пасховер, Євген Головатюк, третє місце розділили Світлана Рябова і Марія Жартовська.

Крім того, спеціальна нагорода від юридичного партнера конкурсу компанії «Астерс» дісталася журналісту Олені Лисенко. А в номінації «pressЗНАНИЕ» найвищу оцінку журналістів отримали прес-служби компаній «Метро Кеш енд Керрі Україна», «Інтерпайп» і міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Фото: Wikipedia.org / Eugene044

Теги

Главное в разделе

Бізнес

1+1 media виявила на своїх сайтах прихований видобуток криптовалюти

Бізнес

«Світське життя» побило свій восьмирічний рекорд за часткою телеперегляду

Популярное на ТелекритикеДуся

Київська піарниця поскаржилася на пішоходів і зарахувала себе до буржуазії

Освіта

Тетяна Кисельчук: «Існує п’ятий вершник апокаліпсису, й ім’я його бюрократія»

Дуся

Колишня дружина Андрія Джеджули побувала у нього на весіллі в якості гостя

Дуся

Світлану Крюкову затримали в аеропорту