ТЕЛЕКРИТИКА

Компанія FOX украла сценарій фільму «Kingsman: таємна служба»

Бізнес

Компанію FOX звинувачують в безкомпромісній крадіжці. Хто винний, хто ні – вирішить суд.


Сценарист Р. Спенсер Баллентайн заявив, що шпигунський кінохіт заснований на його сценарії 2003 року, який мав назву «Хранителі» (The Keepers). Він стверджує, що сценарій увійшов до конкурсної програми сценаріїв 2004 року та був у десятці найкращих. Зі слів Баллентайна, його робота розглядалася як адаптація коміксу Dabel Brothers Productions.

Баллентайн стверджує, що сценаристи фільму отримали доступ до його роботи і використовували його ідеї. Стівен Лоу, адвокат Баллентайна, зробив заяву:

«Вважається, що фільм "Kingsman: Секретна служба" заснований на коміксі, спочатку названому як "Секретна служба", вперше опублікованому в 2012 році Icon Comics (підрозділ Marvel) і написаному Марком Мілларом. Проте кількох ключових аспектів фільму, які присутні у версії Баллентайна, в коміксі немає. Наприклад, у ньому немає посилань на "Лицарів Круглого столу", немає згадок про собак протагоністів; відсутні голограми агентів Kingsman, а головна тема коміксу – про службу суспільству, а не про людину, яка переборює своє походження з низів, щоб досягти величі».

Культура

7 самых разгромных рецензий на фильм «Пятьдесят оттенков свободы»

Сценарист стверджує, що головні герої фільму, наставники та антагоністи мають загальну схожість з його творами – від виховання і вибору напоїв до презирства до людства і властивих їм панічних атак. Баллентайн також стверджує, що у його сценарію і фільму схожі сюжетні лінії, зокрема випробування на членство в елітній таємній організації та викрадення державних службовців. Баллентайн вимагає відшкодування збитків на суму щонайменше $5 мільйонів. Компанія FOX поки що не прокоментувала скаргу сценариста.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

«1+1 медіа» не позбавлятиме глядачів каналів Nickelodeon, Nickelodeon HD та Nick J

Бізнес

Ведуча «Модного вироку» розповіла, що носитимемо навесні-2018

Популярное на ТелекритикеДуся

Ведмідь «збезчестив» Трампа на німецькому карнавалі

Бізнес

Чия «Чорна кров»? Довкола телеканалу «Україна» назріває черговий серіальний скандал

Дуся

Тест: Олег Винник чи Ірина Федишин?

Культура

Олександр Шапіро: від артхаусних фільмів до зіркових блогів