ТЕЛЕКРИТИКА

Karabas Live і LiRoom працюють над новим медіапроектом

Бізнес

Редакції музичних видань Karabas Live і LiRoom вирішили об'єднати зусилля для розробки нового медіапроекту.


Метою створення нового проекту видань, який планують презентувати у вересні, є розширення аудиторії. Об'єднана редакція двох найпопулярніших музичних ЗМІ України зможе створювати більше якісного контенту, який задовольнятиме запити широкої аудиторії.

Ігор Панасов залишиться головним редактором Karabas Live, а його заступником стане Олексій Бондаренко, головний редактор LiRoom. Випусковим редактором проекту буде Катерина Ятель, яка зараз працює в LiRoom (проект не планує припиняти свою роботу і буде розвиватися як незалежний блог).

«Ми кілька разів серйозно замислювалися над подальшим розвитком, у нас були різні варіанти. Ідея об'єднання зусиль з командою LiRoom здалася нам найправильнішою, – коментує Ігор Панасов. – Я радий, що нам вдалося досягти згоди. Це дасть змогу нам разом вийти на новий рівень, який буде набагато вищим нинішніх показників Karabas Live і ресурсу Льоші Бондаренко окремо».

Олексій Бондаренко також розповів про плани: «LiRoom залишиться майданчиком про молодих музикантів. Рухаючись вперед у цьому напрямку, ми в травні запустили свій перший сервіс – "Базу українських альбомів". Плануємо й інші новинки. У рамках Karabas Live редакція LiRoom зможе реалізувати масштабний проект, який ще серйозніше вплине на розвиток культури, на зростання популярності і якості українських креативних індустрій. Дуже круто, що є можливість реалізувати цей проект разом із Karabas Live». 

Фінансуватиме проекти засновник компанії Karabas.com Максим Плахтій. Подробиці про новий медіапроекті обіцяють розкрити вже наприкінці серпня. 

Нагадаємо, karabas.live – це онлайн-журнал про сучасну музику, створений у листопаді 2016 року. Щомісячна аудиторія сайту – 100 тисяч унікальних користувачів. liroom.com.ua – блог про українську музику, запущений в 2012 році.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?