ТЕЛЕКРИТИКА

ICTV покаже телеверсію фільму «Правило бою»

Бізнес

22 червня в ефірі ICTV відбудеться прем'єра спортивного екшену «Правило бою» режисера Олексія Шапарєва. Для телепоказу була спеціально змонтована 4-серійна версія.


Як обіцяють творці, серіальний варіант стрічки краще розкриє характери головних героїв і покаже, як молоді хлопці потрапляють у тіньовий спорт. У серіалі з'явиться більше сцен про кримінальний бік боїв.

_

_

У центрі сюжету фільму «Правило бою» – історія боксера на ім'я Тарас, який змушений заробляти на життя вуличними боями. Одного разу герой, дізнавшись про хворобу матері і про те, що їй терміново необхідна складна операція, вирішує піти на тоталізатор.

Культура

«Правило боя»: что не так с первой спортивной драмой по-украински

Продюсери фільму вирішили додати в серіальну версію нові сцени та сюжетні лінії, яких спочатку не було. Так, у телеверсії молоді «погані» друзі головного героя Тараса провернуть невелику пригодницьку аферу. Компанія зіткнеться з багатьма труднощами, але, завдяки Тарасу, справу вдасться довести до кінця.

Режисером фільму є Олексій Шапарєв. Головні ролі виконали Олексій Горбунов, Влад Никитюк, Станіслав Боклан, Анатолій Пашинін, Даша Трегубова, Женя Галич, Ахтем Сеїтаблаєв, Поліна Логунова, Дмитро Ступка та Олександр Усик.

Прем'єра 4-серійного фільму відбудеться 22 червня о 21:30 на каналі ICTV.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?