ТЕЛЕКРИТИКА

«Хіт FM», «Радіо П’ятниця» і «Люкс FM» названі лідерами радіослухання

Бізнес

Про це свідчать дані дослідження Кantar TNS в Україні, яке компанія провела на замовлення об'єднання «Радіокомітет».


Як показує опитування, українці не перестають слухати радіо. Порівняно з минулою хвилею дослідження показники радіослухання майже не змінилися. Так, лідируючі позиції в рейтингу AQH% посідають три радіостанції, які мали найбільші охоплення і в минулій хвилі дослідження, а саме «Хіт FM», «Радіо П’ятниця», «Люкс FM».

Однак у топ-10 радіостанцій є зміни. Так, радіостанції холдингу ТАВР «Русское Радио Україна» і «Радіо Roks» помінялися місцями, так само як і радіостанції «Наше радіо» і «Ретро ФМ» холдингу УМХ.

В опитуванні, яке Кantar TNS проводила з 16 квітня по 8 липня 2018, брали участь жителі України з міст з населенням 50 тис.+ віком від 12 до 65 років. Вибірка становила 10 219 респондентів.

Фото: Kantar TNS в Украине

«Позиції радіостанцій "ТАВР-Медіа" залишаються стабільно високими, що доводить зацікавленість аудиторії в продукті, який пропонують наші станції. Важливо відзначити, що до першої десятки радіостанцій в цьому дослідженні увійшла "Мелодія ФМ", отже, нове позиціонування і певні зміни в звучанні працюють на збільшення аудиторії», – зазначила Оксана Шавель, маркетинг-директор «ТАВР-Медіа».

Як заявляє Микола Мамайка, аналітик-марекетолог «Бізнес Радіо Груп», радіостанції ще рано «списувати з рахунків». 

«Учергове дослідження показало, що радіо залишається ефективним каналом комунікації, це доводять і стабільність охоплення і середньодобовий час прослуховування радіо – 4 години 26 хвилин, причому на роботі радіо в середньому за добу слухають 6 годин 35 хвилин. Тому рекламодавцям потрібно звертати увагу на це, адже на роботі люди не можуть дозволити собі дивитися телевізор, наприклад, читати газети і журнали, а люди, які працюють, це – активне платоспроможне населення, яке цікавить більшість рекламодавців», – прокоментував Микола Мамайка.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше