ТЕЛЕКРИТИКА

Google запускає перегляд відео в результатах пошуку

Бізнес

Компанія Google запускає попередній перегляд відеороликів просто в результатах пошуку. Тепер у видачі будуть відображатися статичні превью відео, а 6-секундні кліпи без звуку. Про це пише Sostav.ua.

У найближчий тиждень функція запуститься в застосунках Google для Android і Chrome. На Android вона поки буде доступна тільки в мобільній версії пошуку.

Фото: blog.google

Стандартно попередні перегляди відтворюються лише в режимі Wi-Fi. Увімкнути прев’ю з використанням мобільних даних або відмовитися від цієї функції можна в меню налаштувань у додатку Google або налаштуваннях для Android Chrome.

Програватися будуть усі відео, а не тільки YouTube-ролики. Для нових відео прев’ю будуть показуватися не відразу, а після обробки серверами. Також повідомляється, що прев’ю не містять реклами.

Попередній перегляд відео формується на основі машинного навчання. Алгоритм Google аналізує відео повністю, а потім вирішує, який репрезентативний фрагмент обрати для показу. При цьому він не враховує запит користувача, а орієнтується на зміст відео.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут