ТЕЛЕКРИТИКА

Головного редактора LA Times звільнили без пояснення причин

Бізнес

Цього четверга керівництво компанії Tronc, яка до лютого 2018 року володіла газетою LA Times, звільнило Льюїса Дворкіна з посади голови Tribune Interactive (digital-підрозділ компанії). До цього Дворкін був головним редактором LA Times протягом кількох місяців. Причину звільнення журналіста компанія не уточнює.


65-річний Льюїс Дворкін був призначений головним редактором LA Times у жовтні 2017 року, про що повідомив видавець газети Росс Левінсон. До цього Дворкін обіймав посаду топ-менеджера Forbes Media, а ще раніше встиг попрацювати в Wall Street Journal, Newsweek і New York Times.

«Льюїс був кандидатом №1 за підсумками дуже активних пошуків, – заявив у жовтні 2017-го Левінсон. – І те, що він погодився приєднатися до нас, – це серйозне поповнення сили нашого бренду».

Після таких заяв звільнення Дворкіна здається ще більш дивним. Зі слів самого Льюїса, рішення про звільнення було обопільним, оскільки у нього «серце не лежало» до тих ініціатив, які пропонувало керівництво Tronc щодо digital-розвитку компанії.

«Під час обговорень з компанією, які тривали кілька днів, я нарешті сказав:" Знаєте, мені час рухатися далі і вивчати нові підприємства, які повернуть мене до мого підприємницького коріння, – сказав Дворкін. – Ці напрямки мені подобаються"».

Бизнес

Гарри Поттер и мертвый мольфар: что смотрели украинцы на Пасху

Крім глави підрозділу з Tribune Interactive були звільнені декілька десятків осіб. Від коментарів щодо масових звільнень компанія утримується. Однак наближене до компанії джерело повідомляє, що основною причиною стала «зміна стратегії розвитку».

Як зазначають уже колишні працівники, останні тижні видалися для Tribune Interactive дуже непростими. Персоналу не давали жодних завдань, тому працівники відчували себе «кинутими» топ-менеджментом. Особливо занепокоїла працівників відсутність на зборах у четвер Льюїса Дворкіна. І, як бачимо, вони переймалися не дарма.

Звільнення в компанії цього четверга відбулися майже відразу після низки звільнень у Chicago Tribune й інших виданнях Tronc. 

У компанії зараз дійсно не найлегші часи. Починаючи з серпня 2017 року, коли кілька редакторів LA Times були звільнені, видавцем газети призначили Росса Левінсона, колишнього керівника Yahoo і Fox. Однак в січні 2018-го видавця відправили в неоплачувану відпустку через висунуті проти нього звинувачення у давніх сексуальних домаганнях. Незабаром після розслідування Левінсон був звільнений з-під варти і призначений виконавчим директором Tribune Interactive. 

Нагадаємо, компанія Tronc минулого місяця оголосила, що уклала угоду про продаж LA Times і Saint-Diego Union-Tribune лос-анджелеському мільярдерові. Очікується, що операція завершиться цього місяця.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах