ТЕЛЕКРИТИКА

Головним хореографом «Танців із зірками» стане Олена Шоптенко

Бізнес

Телеканал «1+1» поступово розкриває секрети нового сезону легендарного танцювального проекту. Цього разу творці шоу оголосили ім'я головного хореографа-постановника і ведучого бекстейджа «Танців з зірками». Ними стали Олена Шоптенко та Артем Гагарін.


Прем'єра танцювального проекту відбудеться 26 серпня о 21:00 на телеканалі «1+1».

У новому сезоні «Танців» Олена Шоптенко, яка в 2017 році танцювала на шоу в парі з режисером Ахтемом Сеїтаблаєвим, ставитиме номери для учасників. У фіналі проекту минулого сезону Шоптенко дізналася про свою вагітність, зараз артистка виховує двомісячного сина Олексія.

Також стали відомі імена інших хореографів-постановників проекту. Так, за бальну хореографію в новому сезоні відповідатиме Андрій Дикий, за сучасні стилі танців – Руслан Махов, а за контемп і модерн – переможець The World of Dance у Берліні Костя Коваль. Режисерами-постановниками шоу стануть Наталія Рівненська та Наталя Лисенкова. 

Як і минулого року, ведучим бекстейджів стане Артем Гагарін. Саме він спілкуватиметься із зірковими учасниками за лаштунками під час рекламної паузи. Цікаво, що Артем Гагарін міг вийти на паркет разом із іншими знаменитостями, адже виклик йому кинула його колега Леся Нікітюк. Однак Гагарін не прийняв виклика #танціззіркаміchallenge і оголосив про свою роль ведучого бекстейджу в смішній відео-відповіді. 

Поки залишається невідомим, чи прийме телеведуча Оксана Марченко виклик від Лесі Нікітюк. Нагадаємо, ця новина викликала неоднозначну реакцію телевізійників.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше