ТЕЛЕКРИТИКА

Голова Apple підтримав вигідний для компанії законопроект Трампа

Бізнес

Головний виконавчий директор Apple Inc. Тім Кук після зустрічі з президентом США на нещодавньому засіданні Білого дому дав інтерв'ю, в якому згадав про нову податкову реформу. Реформа більш ніж вигідна для великих американських корпорацій.


Тім Кук підтримав одну з реформ, затверджених Трампом, а саме – принцип оподаткування, який скоротив корпоративні податки. Тепер корпорації, у яких є фірми за кордоном, платитимуть у американську скарбницю податки тільки від доходів у США, а закордонні доходи не будуть оподатковуватися.

Це особливо вигідно американським гігантам на кшталт Apple, у яких є сотні мільярдів доларів за межами країни.

Кук також згадав у інтерв'ю, що розкритикував підхід президента США до торгівлі з Китаєм і особисто звернувся до Дональда Трампа з проханням взятися за питання іммігрантів, у яких немає документів на проживання в країні. 

Об'єднання іммігрантів без документів на проживання в США називають DREAMers (на честь білля 2001 року) і на сьогодні налічується понад 11 млн таких людей. 

Найімовірніше, згадавши про питання мігрантів, голова Apple заздалегідь «згладив кути» і убезпечив себе від зайвого галасу навколо своєї персони. Як відомо, підтримувати будь-які дії Трампа та його адміністрації вважається в американському суспільстві моветоном.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Кристос Папаполизос присоединится к управлению группой AGAMA Communications

Бізнес

У «112 Украина» появился новый PR-директор

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд