ТЕЛЕКРИТИКА

Епопея кадрових змін у Edipresse Media Ukraine: Дар’я Калініна призначена головним редактором сайту Beauty.ua

Бізнес

Наприкінці 2016 року Дар’я Калініна очолила редакцію молодіжного видання «Юна леді». Через майже два роки прес-служба медіахолдингу Edipresse Media Ukraine повідомила про перепризначення журналістки на посаду шеф-редактора видання Beauty.ua.


Ольга Бондар, яка раніше очолювала редакцію Beauty.ua, залишає редакцію у зв'язку з розвитком власних проектів, повідомили в прес-службі Edipresse Media. На її місце було призначено Дар’ю Калініну, яка раніше вже мала досвід роботи в принтовій і онлайн-редакціях. Також у прес-службі зазанчають, що у Дар’ї дві вищі освіти – у сфері журналістики та психології.

«За час роботи в компанії Дар'я проявила себе як універсальний фахівець, з високим творчим потенціалом і комунікативними навичками. На посаді головного редактора beauty.ua Дар’я Калініна продовжуватиме розвиток креативних діджитал-проектів і підтримуватиме б'юті-ком'юніті», – повідомляє прес-служба холдингу.

Також у Edipresse Media Ukraine зазначають, що екс-шеф-редактор Beauty.ua Ольга Бондар продовжить співпрацю з редакцією у ролі блогера й експерта.

«Beauty.ua – це унікальний для українського ринку ресурс, де знаходять для себе корисну та надихаючу інформацію найвимогливіші б'юті-трендсеттери. Впевнена, що Дар’я Калініна зможе запропонувати їм свій новий погляд на красу і здоровий спосіб життя», – коментує кадрові зміни генеральний директор Edipresse Media Ukraine Наталія Бойко

Нагадаємо, навесні цього року генеральним директором холдингу Edipresse Media Ukraine було призначено Наталію Бойко. З цього часу Інна Катющенко, співвласниця Edipresse Media, яка керувала холдингом з 2004 року, перейшла в статус президента і зосередилася на веденні бізнесу і розвитку нових проектів. У серпні цього року холдинг також поповнився новим комерційним директором Андрієм Невзоровим. А наприкінці вересня Олена Матушенко очолила відділ реклами в Edipresse Media Ukraine.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Валерій Варениця розповів як на Плюсах зміняться ціни на телерекламу наступного року

Бізнес

Як провайдерам платного телебачення навчитися правильно пакетувати телеканали. Майстер-клас Сергія Бойка

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»