ТЕЛЕКРИТИКА

Дві прем’єри і один російський слід: меню телеканала «Україна» на цей тиждень

Бізнес

Після того як серіали «Паперові квіти» та «Всупереч долі» зірвали куш за переглядами на Великдень, телеканал «Україна» вирішив не зупинятися на досягнутому. Вже цього тижня канал готується відразу до двох нових прем'єр.


Сезон прем'єр на телеканалі «Україна» продовжиться вже сьогодні. «Троє в лабіринті» – художня мелодрама, яка зав'язана на стосунках однієї сім'ї. Зустрівши іншого чоловіка, головна героїня фільму Регіна вирішує розлучитися з чоловіком, але їхня дочка-підліток Аня про розлучення батьків і чути не хоче. Вадим наполягає, що дочка залишиться з ним, тому що Регіна і сама незабаром одумається і повернеться додому. Тоді жінка йде на відчайдушний крок і зізнається, що народила Аню від іншого чоловіка. Результати генетичного тесту шокували всю сім'ю: Регіна вирішує будь-що дізнатися таємницю народження своєї дочки.

Кадр із фільму «Троє в лабіринті»

Фото: ABC Film

Режисером цієї, на перший погляд, заплутаної історії став Володимир Янощук («Я поруч», «Марна жертва»). Як зазначено в описі фільму, зйомки стрічки відбувалися в Києві та Київській області в 2017 році. Виробництвом стрічки займалась українська компанія ABC Film. На цьому моменті дані в мережі розходяться. Як повідомляє сайт Kino-teatr.ru, фільм «Троє в лабіринті» – копродукція України та Росії. Також сайт вказує, що виробництво фільму крім ABC Film здійснювала російська компанія «Енерджі фільм».

Кадр із фільму «Троє в лабіринті»

Фото: ABC Film

У стрічці «Троє в лабіринті» знімалися як російські, так і українські актори, серед яких: Ксенія Буравська, Ксенія Лук’янчикова, Іван Оганесян, Олександр Попов, Єва Кошова, Андрій Журба, Роман Вискребенцев, Єлизавета Курбанмагомедова, Ганна Васильєва.

Художній фільм можна буде подивитися на телеканалі «Україна» сьогодні о 21:00.

Другу прем'єру «Україна» готував на вихідні. 15 квітня о 17:00 стартує мелодраматичний серіал «Дружина з того світу» виробництва кінокомпанії «Київтелефільм».

Аліса Гребенщикова на зйомках серіалу «Дружина з того світу»

Фото: прес-служба телеканалу «Україна»

4-серійна картина режисера Валерія Ібрагімова розповідає про те, як іноді своє життя можна побачити зовсім з іншого боку. Головну героїню фільму старшого бухгалтера Інну на роботі підставляють. Її звинувачують в крадіжці величезної суми. Лише випадковість рятує жінку від в'язниці – помилково всі вважають Інну загиблою в аварії. «Смерть» показує Інні справжній стан справ: коханий чоловік Микола зраджує їй. Жінці гірко усвідомлювати, що її зрадили ті, кому вона так довіряла, що вона не може бути поруч зі своїми дітьми: Денисом і Лізою. Адже якщо Інна «воскресне», то відразу сяде в тюрму. Подруга Катя подає їй ідею: скористатися своїм статусом померлої, щоб помститися зрадникам і спробувати повернути своє добре ім'я.

У головних ролях знялися російські актори: Аліса Гребенщикова, Юлія Агафонова, Пилип Блєдний і Михайло Хімічев.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах