ТЕЛЕКРИТИКА

Доходи від зарубіжних продажів Netflix наздогнали показники по США

Бізнес

Netflix заявила, що її закордонні продажі можуть обігнати показники на внутрішньому ринку США протягом наступних трьох місяців. Причиною стало те, що за поточний квартал прибуток, отриманий за кордоном, вперше зрівнявся з американським.


Стрімінговий сервіс повідомив про найшвидше зростання доходів у своїй історії: виручка Netflix за перший квартал цього року становить $3,7 млрд, збільшившись майже на 40% порівняно з першим кварталом 2017 року, а чистий прибуток компанії – $290,1 млн.

У сервісу сьогодні є 125 мільйонів передплатників, причому 7,4 мільйона оформили передплату в період з січня по березень. Майже три чверті нових передплатників перебувають не в США.

Аналітик GBH Insights Даніель Івес сказав, що «агресивна міжнародна стратегія розширення компанії» принесла свої плоди. Виручка зросла на 43% порівняно з тим же періодом минулого року. Це зростання зумовлене збільшенням кількості нових абонентів і збільшенням середньої вартості передплати на Netflix майже на 14%. 

Девід Веллс, фінансовий директор Netflix, заявив: «Бізнес виріс швидше, ніж ми очікували».

У листі акціонерам компанія заявила, що планує цього року інвестувати до $8 млрд у нові серіали, фільми, документальні фільми та інші програми, причому кількома мовами «для задоволення різноманітних смаків нашої зростаючої глобальної абонентської бази». 

«Netflix значно змінив галузь, і це привело до його суттєвого лідерства, що ускладнює життя традиційним медіакомпаніям або навіть іншим великим технологічним компаніям», – розповів службі BBC аналітик Deutsche Bank Браян Крафт.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов

Бізнес

Київ загримували під Москву для зйомок французького серіалу

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля більше не кінчена»: «Новий канал» розкрив секрет несподіваних візитів телеведучої до хейтерів

Дуся

Для нового фільму Шарліз Терон набрала 20 кілограмів і впала в депресію

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Дуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу