ТЕЛЕКРИТИКА

Diversity у всій красі: британський Vogue опублікував малюнок харків’янина

Бізнес

Журнал Vogue UK у травні помістить на свою обкладинку фото, присвячене різноманіттю в модній індустрії. Однак це перемога не лише для модної індустрії та рівності, а й для нашого земляка-ілюстратора.


Чому? Справа в тім, що малюнок харків'янина Станіслава Сенчука, зроблений за мотивами травневого номера Vogue UK, потрапив у офіційний Instagram-аккаунт Vogue. «Моделі змінюються» – підписав свою роботу Станіслав. Саме так звучить тема номера.
На оригінальному фото позують моделі Халіма Аден (вона мусульманка, тому носить хіджаб), Адут Акеч, Радхика Наїр, Йен Йанг Бай, Фаретта, Фран Саммерс, Вітторія Черетті, Палома Ельсессер і Селена Форрест.

Малюнок Сенчука в офіційному Instagram-акаунті британського Vogue зібрав вже 22 000 лайків. «Це моя улюблена обкладинка за весь час існування журналу», – пише одна з користувачок. «Намальовано просто, але у цій картинки хороший посил», – ділиться думками інша. Багато користувачів вирішили, що скетч – це і є реальна обкладинка Vogue; за ними новину підхопив ряд українських видань. Зокрема, «Новое время» опублікувало матеріал із заголовком «Обкладинка харківського художника стала обкладинкою Vogue Uk».

У самому Vogue малюнок назвали «креативною інтерпретацією». Крім того, в грудні одна з ілюстрацій Сенчука дійсно потрапила на сторінки журналу.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах