ТЕЛЕКРИТИКА

Diversity у всій красі: британський Vogue опублікував малюнок харків’янина

Бізнес

Журнал Vogue UK у травні помістить на свою обкладинку фото, присвячене різноманіттю в модній індустрії. Однак це перемога не лише для модної індустрії та рівності, а й для нашого земляка-ілюстратора.


Чому? Справа в тім, що малюнок харків'янина Станіслава Сенчука, зроблений за мотивами травневого номера Vogue UK, потрапив у офіційний Instagram-аккаунт Vogue. «Моделі змінюються» – підписав свою роботу Станіслав. Саме так звучить тема номера.
На оригінальному фото позують моделі Халіма Аден (вона мусульманка, тому носить хіджаб), Адут Акеч, Радхика Наїр, Йен Йанг Бай, Фаретта, Фран Саммерс, Вітторія Черетті, Палома Ельсессер і Селена Форрест.

Малюнок Сенчука в офіційному Instagram-акаунті британського Vogue зібрав вже 22 000 лайків. «Це моя улюблена обкладинка за весь час існування журналу», – пише одна з користувачок. «Намальовано просто, але у цій картинки хороший посил», – ділиться думками інша. Багато користувачів вирішили, що скетч – це і є реальна обкладинка Vogue; за ними новину підхопив ряд українських видань. Зокрема, «Новое время» опублікувало матеріал із заголовком «Обкладинка харківського художника стала обкладинкою Vogue Uk».

У самому Vogue малюнок назвали «креативною інтерпретацією». Крім того, в грудні одна з ілюстрацій Сенчука дійсно потрапила на сторінки журналу.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов

Бізнес

Київ загримували під Москву для зйомок французького серіалу

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля більше не кінчена»: «Новий канал» розкрив секрет несподіваних візитів телеведучої до хейтерів

Дуся

Для нового фільму Шарліз Терон набрала 20 кілограмів і впала в депресію

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Дуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу