ТЕЛЕКРИТИКА

Diversity у всій красі: британський Vogue опублікував малюнок харків’янина

Бізнес

Журнал Vogue UK у травні помістить на свою обкладинку фото, присвячене різноманіттю в модній індустрії. Однак це перемога не лише для модної індустрії та рівності, а й для нашого земляка-ілюстратора.


Чому? Справа в тім, що малюнок харків'янина Станіслава Сенчука, зроблений за мотивами травневого номера Vogue UK, потрапив у офіційний Instagram-аккаунт Vogue. «Моделі змінюються» – підписав свою роботу Станіслав. Саме так звучить тема номера.
На оригінальному фото позують моделі Халіма Аден (вона мусульманка, тому носить хіджаб), Адут Акеч, Радхика Наїр, Йен Йанг Бай, Фаретта, Фран Саммерс, Вітторія Черетті, Палома Ельсессер і Селена Форрест.

Малюнок Сенчука в офіційному Instagram-акаунті британського Vogue зібрав вже 22 000 лайків. «Це моя улюблена обкладинка за весь час існування журналу», – пише одна з користувачок. «Намальовано просто, але у цій картинки хороший посил», – ділиться думками інша. Багато користувачів вирішили, що скетч – це і є реальна обкладинка Vogue; за ними новину підхопив ряд українських видань. Зокрема, «Новое время» опублікувало матеріал із заголовком «Обкладинка харківського художника стала обкладинкою Vogue Uk».

У самому Vogue малюнок назвали «креативною інтерпретацією». Крім того, в грудні одна з ілюстрацій Сенчука дійсно потрапила на сторінки журналу.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Підіб’ємо підсумки: Нацрада не продовжила ліцензії двом каналам, а «Інтер» оштрафувала

Бізнес

У новому шоу на ICTV мільйонер спробує професію гробокопача

Популярное на ТелекритикеКультура

Як в Україні знімали фільм з улюбленими акторами Тарантіно, Скорсезе та Трієра

Дуся

«Не хотілося пити, а доведеться»: Вєрка Сердючка анонсувала прощальний тур

Культура

4 найочікуваніші серіали за книжками, які важко екранізувати

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму