ТЕЛЕКРИТИКА

Денис Безлюдько тепер у програмі «Перша шпальта» на каналі «UA:Перший»

Бізнес

Журналіст, медіаменеджер і блогер Денис Безлюдько почав співпрацювати з програмою «Перша шпальта» на телеканалі «UA:Перший». У ній виходить його рубрика під назвою «Бар «У сухому залишку».

Перший випуск із новою рубрикою відбувся вчора, 18 червня.

Як розповів Денис Безлюдько «Телекритиці», у рубриці «Бар «У сухому залишку» будуть обговорюватися найбезглуздіші економічні новини тижня.

З його слів, проект «У сухому залишку» спочатку народився з хобі. "Коли читав стрічки новин за день, у сухому залишку залишалося пару подій. Решта – білий шум. Спочатку робив дайджести для себе, у міру зростання інтересу зовні хобі виросло в окремий проект. Довелося зробити окрему сторінку в Facebook і канали в Messenger і Telegram. Зараз думаю як розвивати це далі", – розповів журналіст.

Пропозиція про співпрацю надійшло від авторів і ведучих програми Олега Гавриша і Андрія Юхименка. "Мені було цікаво візуалізувати свої випуски новин. Юхименко запропонував робити це за барною стійкою", – зазначив Денис Безлюдько. Він також додав, що співпраця з «Першою шпальтою» не обмежиться лише обговоренням новин у форматі «Бару «У сухому залишку», будуть й інші проекти: тести, розслідування тощо.

Як відомо, раніше Денис Безлюдько співпрацював з газетою «Дело», інформагентством «Українські новини» (головний редактор і директор з розвитку), інтернет-виданням Hubs, «РБК-Україна» (спочатку на посаді головного редактора, потім – заступника генерального директора) й інтернет-виданням Realist (директор з розвитку).

Фото: Facebook Дениса Безлюдька

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні

Бізнес

Недовго музика грала: вже восени «Все буде добре» повертається до старого формату

Популярное на ТелекритикеДуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Суспільство

«Геніальна і страшна»: червнева обкладинка National Geographic стала вірусною

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні