ТЕЛЕКРИТИКА

Борис Ложкін може купити «Волю» і ще кілька провайдерів: LIGA.net

Бізнес

Один із найбільших провайдерів кабельного телебачення та інтернету компанія «Воля» найближчим часом може змінити власників. Про це пише LIGA.net з посиланням на кількох менеджерів на ринку.

За їхньою інформацією, зараз у компанії триває due diligence (процедура складання об'єктивного уявлення про об'єкт інвестування, що включає оцінку інвестиційних ризиків, незалежну оцінку об'єкта інвестування, комплексну перевірку фінансового стану тощо), яка проводиться зазвичай перед початком купівлі бізнесу.

Співрозмовники LIGA.net стверджують, що один із найбільших у світі венчурних фондів у сфері медіа, телекомунікацій та IT Providence Equity Partners вирішив вийти зі складу акціонерів «Волі».

Покупцем провайдера може стати структура, за якою стоять екс-голова Адміністрації президента і екс-власник медіахолдингу UMH Борис Ложкін й екс-міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Як зазначає LIGA.net, у червні стало відомо, що вони створили інвестиційну компанію.

Бизнес

Борис Ложкин пообещал не возвращаться в медиабизнес

За даними джерел, Ложкін зацікавлений в придбанні всіх 100% компанії. Однак Providence володіє лише близько 35%, тому інші акціонери також отримали пропозиції з продажу їхніх пакетів. "Ложкін має ексклюзив до 22 жовтня на купівлю. Він повинен назвати ціну відповідно до оферти – від $100 до 150 млн", – каже один із них.

У Providence і у Ложкіна на запитання LIGA.net не відповіла, а менеджери у «Волі», з якими вдалося зв'язатися, запевнили, що не поінформовані про підготовку до операції.

Водночас зі слів представників телеком-ринку, Ложкін та Пивоварський з літа проводять переговори з власниками ще низки інтернет-провайдерів про потенційне поглинання. "Йдеться приблизно про п'ять компаніях із топ-10", – уточнює один зі співрозмовників.

За інформацією LIGA.net, Борис Ложкін у результаті може створити пул з таких провайдерів як «Воля», а також «Фрегат», «Тріолан», «Фрінет» і «Тенет» (найбільша одеська мережа).

Фото: Facebook Бориса Ложкіна

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Телеканал «1+1» оголосив народний кастинг на другий сезон серіалу «Школа»

Бізнес

Розробники Snapchat повторили фатальну помилку Instagram

Популярное на ТелекритикеДуся

Як знімалися «Ігри приколів»

Дуся

Найгірша спортсменка Олімпіади виявилася найнаполегливішою

Культура

Крутіше за 25-й кадр: у мережі з’явився трейлер «Месників» з піснею Вітаса

Дуся

Батько Майкла Джексона закликав Квінсі Джонса відповісти за свої слова