ТЕЛЕКРИТИКА

Американський суд схвалив найбільшу операцію на ринку телекомів

Бізнес

12 червня окружний суддя США Річард Леон відхилив антимонопольну справу, порушену департаментом юстиції в листопаді 2017 року, і дозволив компанії AT&T купити Time Warner за $85,4 млрд. Про це повідомляє The Guardian.


Розв'язкою 20-місячної боротьби з урядом Дональда Трампа, який активно перешкоджав угоді, посилаючись на антитрастове законодавство, став успіх найбільшої в світі телекомунікаційної компанії AT&T (American Telephone and Telegraph Company), яка все ж отримала на цю угоду дозвіл від суду США.

Дональд Трамп стверджував, що об'єднані AT&T і Time Warner будуть «дуже великою концентрацією влади в руках занадто малого кола людей». Однак критики почали звинувачувати самого Трампа, заявляючи, що президент виступив проти угоди через CNN (компанія Time Warner), яка різко критикує його політичну діяльність. Адміністрація Трампа заперечує такі звинувачення.

Як заявив суддя Ричард Леон, заперечення уряду «спираються на неправильні поняття».

«Сподіваюся, що в уряду вистачить мудрості та мужності не перешкоджати цій угоді», – сказав суддя.

Як повідомляє The Guardian, у травні цього року з'ясувалося, що AT&T заплатив Майклу Коену, особистому адвокатові Трампа, $600 тис. за консультаційні послуги. Пізніше головний виконавчий директор AT&T Рендалл Стівенсон сказав, що наймання Коена було «найбільшою помилкою».

Аналітики вже зараз говорять про те, що злиття компаній призведе до створення телекомунікаційного і медіагіганта, що поєднуватиме в собі бізнес мобільного, кабельного і супутникового телебачення від AT&T з портфелем засобів масової інформації від Time Warner, яка сьогодні володіє CNN, HBO і кінокомпанією Warner Brothers.

Тепер телекомунікаційній компанії AT&T буде набагато легше конкурувати з такими компаніями, як Netflix, Apple і Amazon, оскільки останні витрачають мільярди доларів на підтримку своїх позицій у медіа.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер