ТЕЛЕКРИТИКА

Amazon став найпопулярнішим сервісом відео за передплатою

Бізнес

Компанія Amazon стала лідером ринку сервісів передплатного відео. Як не дивно, очолити список найпопулярніших сервісів компанії допоміг не Amazon Prime Video, а Amazon Channels, який перепродує передплату на інші канали.


Компанія Джеффа Безоса запустила Amazon Channels у 2015 році як додаткову програму для передплатників Prime Video. З тих пір стримінговий сервіс постійно збільшував кількість ретрансльованих каналів. Amazon також експериментувала з продажем своїх власних нішевих відеопослуг, але в 2018 році відмовилася від цієї ідеї.

Джерела видання Variety зазначають, що Amazon стала найбільшим реселлером (тим, хто перепродує чужий продукт. – Ред.) у світі, випередивши магазини додатків Google і Apple. 

Дані від The ​​Diffusin Group (TDG) показують, що компанія Безоса зараз має 55% ринку застосунків формату «відео за запитом». 

Головним конкурентом Amazon сьогодні називають компанію Apple. Перевага останньої – в низькій ціні на контент. Якщо Amazon Channels доступний тільки передплатникам Prime Video (з доплатою $119 на рік), то Apple за перегляд відео на аналогічному сервісі ніяких грошей зверху брати не планує. 

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що журналіст USA Today з'ясував, як багато персональних даних про користувачів зберігає компанія Amazon. Як виявилося – немало.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?