ТЕЛЕКРИТИКА

Акції Tesla впали більш як на 5% і продовжують стрімко йти вниз

Бізнес

Цінні папери американського автоконцерну падають уже четвертий день. Причини – у внутрішніх проблемах Tesla і ДТП за участю автомобілів компанії.


Видання Business Insider повідомляє, що акції Tesla знизилися до $284 і продовжують падіння. Останнє зростання було зафіксоване 10 травня, коли папери зросли до $309 за штуку.

_

_

Аналітики пов'язують зниження вартості акцій передусім із внутрішніми проблемами корпорації. Наприклад, тривожні чутки з'явилися після листа Маска своїм працівникам, де він повідомляє про майбутню реструктуризацію Tesla. Засновник компанії має намір домогтися цим кроком збільшення темпів виробництва.

Також падіння акцій пов'язане з низкою ДТП. Буквально днями в Німеччині автомобіль Tesla влетів у відбійник – водій згорів живцем. До цього електромобіль компанії протаранив пожежну машину, нібито перебуваючи в той момент на автопілоті. У березні інший автомобіль Tesla, керований автопілотом, в'їхав у захисну огорожу, вибухнув і згорів. 

Раніше Ілон Маск пообіцяв, що його корпорація вийде в плюс у третьому кварталі 2018 року. Однак деякі інвестори й акціонери компанії вже висловили сумніви, що Tesla може стати прибутковою компанією найближчим часом.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах