ТЕЛЕКРИТИКА

Акції Tesla впали більш як на 5% і продовжують стрімко йти вниз

Бізнес

Цінні папери американського автоконцерну падають уже четвертий день. Причини – у внутрішніх проблемах Tesla і ДТП за участю автомобілів компанії.


Видання Business Insider повідомляє, що акції Tesla знизилися до $284 і продовжують падіння. Останнє зростання було зафіксоване 10 травня, коли папери зросли до $309 за штуку.

_

_

Аналітики пов'язують зниження вартості акцій передусім із внутрішніми проблемами корпорації. Наприклад, тривожні чутки з'явилися після листа Маска своїм працівникам, де він повідомляє про майбутню реструктуризацію Tesla. Засновник компанії має намір домогтися цим кроком збільшення темпів виробництва.

Також падіння акцій пов'язане з низкою ДТП. Буквально днями в Німеччині автомобіль Tesla влетів у відбійник – водій згорів живцем. До цього електромобіль компанії протаранив пожежну машину, нібито перебуваючи в той момент на автопілоті. У березні інший автомобіль Tesla, керований автопілотом, в'їхав у захисну огорожу, вибухнув і згорів. 

Раніше Ілон Маск пообіцяв, що його корпорація вийде в плюс у третьому кварталі 2018 року. Однак деякі інвестори й акціонери компанії вже висловили сумніви, що Tesla може стати прибутковою компанією найближчим часом.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Вимкнення аналога розорить державний Концерн РРТ

Бізнес

Троцькому таке й не снилося: ICTV готує реаліті про ходіння мільйонерів у народ

Популярное на ТелекритикеДуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Суспільство

«Геніальна і страшна»: червнева обкладинка National Geographic стала вірусною

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні