ТЕЛЕКРИТИКА

Ахтем Сеїтаблаєв очолив «Кримський дім»

Бізнес

Конкурсна комісія обрала переможцем відбору на посаду директора державного підприємства «Кримський дім» режисера і актора Ахтема Сеїтаблаєва, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

«Кримський дім» – держпідприємство у сфері управління Мінкультури, створене з метою забезпечення прав українських громадян у анексованому Росією Криму. Очікується, що він стане політичним, громадським, інформаційним, культурним, освітнім і науковим центром для всіх національних меншин і корінних народів півострова.

"Моя місія в тому, щоб створити команду, яка б натхненно втілювала такі проекти в життя. «Кримський дім» має стати тим місцем, де народжуватимуться нові сенси", – зазначає Сєїтаблаєв.

Рішення про створення «Кримського дому» Кабінет міністрів ухвалив ще в травні 2014 року.

Як відомо, Ахтем Сєїтаблаєв зняв фільми «Хайтарма», «Операція ЧеГевара», «Чемпіони з підворіття», «Фабрика щастя» та ін. Зараз він зайнятий одночасно кількома кінопроектами – «Її серце», «Кіборги» та ін. Також у розробці перебуває фільм «Захар Беркут» за мотивами повісті Івана Франка, який став одним з переможців пітчингу Держкіно в 2016 році. Крім своїх картин, Сєїтаблаєв також знявся у фільмах «Правило бою», «Гвардія», «Я з тобою» та ін., а також серіалах – «Центральна лікарня», «Східні солодощі», «На лінії життя» тощо.

Про зйомки фільму «Її серце» режисер розповів у сюжеті «Сніданку з 1+1»:

Фото: Максим Лісовий

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше