ТЕЛЕКРИТИКА

Ахтем Сеїтаблаєв очолив «Кримський дім»

Бізнес

Конкурсна комісія обрала переможцем відбору на посаду директора державного підприємства «Кримський дім» режисера і актора Ахтема Сеїтаблаєва, повідомляє прес-служба Міністерства культури.

«Кримський дім» – держпідприємство у сфері управління Мінкультури, створене з метою забезпечення прав українських громадян у анексованому Росією Криму. Очікується, що він стане політичним, громадським, інформаційним, культурним, освітнім і науковим центром для всіх національних меншин і корінних народів півострова.

"Моя місія в тому, щоб створити команду, яка б натхненно втілювала такі проекти в життя. «Кримський дім» має стати тим місцем, де народжуватимуться нові сенси", – зазначає Сєїтаблаєв.

Рішення про створення «Кримського дому» Кабінет міністрів ухвалив ще в травні 2014 року.

Як відомо, Ахтем Сєїтаблаєв зняв фільми «Хайтарма», «Операція ЧеГевара», «Чемпіони з підворіття», «Фабрика щастя» та ін. Зараз він зайнятий одночасно кількома кінопроектами – «Її серце», «Кіборги» та ін. Також у розробці перебуває фільм «Захар Беркут» за мотивами повісті Івана Франка, який став одним з переможців пітчингу Держкіно в 2016 році. Крім своїх картин, Сєїтаблаєв також знявся у фільмах «Правило бою», «Гвардія», «Я з тобою» та ін., а також серіалах – «Центральна лікарня», «Східні солодощі», «На лінії життя» тощо.

Про зйомки фільму «Її серце» режисер розповів у сюжеті «Сніданку з 1+1»:

Фото: Максим Лісовий

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?