ТЕЛЕКРИТИКА

«1+1» розпочав зйомки другого сезону серіалу «Школа»

Бізнес

Днями почалися зйомки другого сезону одного з найрейтинговіших українських серіалів. У другому сезоні «Школи» глядачі дізнаються про те, хто погрожував головній героїні Ніці, які таємниці приховують викладачі і чи зуміє Лола зберегти статус найпопулярнішої дівчинки школи і повернути Пашу.


Створює україномовний серіал «Школа» «1+1 Продакшн» на замовлення телеканалу «1+1».

Про новий сезон поки відомо небагато, але творці вже заінтригували деякими подробицями. Так, у нових серіях глядачам стане відомо, як далеко зайдуть відносини Каті та Алекса, і чи зможе сувора Дарина Петрівна повернути владу в школі в свої руки. Цікаво, що 10-Б стане 11-Б, і новоспеченим випускникам доведеться боротися з новими десятикласниками за лідерство в школі.

Майже весь зірковий склад минулого сезону буде зніматися в новому. Це Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Олександр Петренко, Богдан Осадчук, Анна Трінчер, Олег Виговський, Ірина Кудашова, Карина Чернявська та Анатолій Тихомиров.

Виконавиця ролі завуча Олена Курта розповіла, як відбулася зустріч із уже знайомими колегами і з новими акторами другого сезону «Школи» в перший знімальний день.

Бизнес

Что думают школьники о сериале «Школа» на «1+1»

«Усі ми чекали старту зйомок "Школи", щоб познайомитися з новими акторами і зустрітися з уже близькими колегами за першим сезоном, адже знімальний процес – це величезна частина життя кожного з нас. Побачивши молоде покоління акторів нашого серіалу, я зрозуміла, настільки вони подорослішали за час перерви між сезонами, деякі з них цього року стали випускниками, закінчивши 11 клас. Вони сповнені натхнення, і це емоційно заряджає. Наш перший знімальний день був про дружбу і про те, наскільки важливо працювати як єдиний живий організм, щоб створити довгоочікуваний сезон для глядачів», – поділилася Курта.

Другий сезон режисирують Євген Чернишов і Анатолій Степаненко. Продюсерами стали Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Вікторія Баранова (Лезіна), Ксенія Чорна, Дар'я Жукова, виконавчий продюсер – Володимир Андріюк.

Нагадаємо, у минулому телесезоні «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ. Крім того, у зірок стрічки з'явився потужний фан-клуб, заради якого був організований фан-тур, який збирав по різних містах України повні зали.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?