ТЕЛЕКРИТИКА

«1+1 медіа» ретранслюватиме ще 4 телеканали в інтернеті

Бізнес

Група компаній «1+1 медіа» запустила ретрансляцію прямих ефірів українських телеканалів «Громадське ТБ», ZIK, «8 канал» і «24 канал» на своїй платформі 1+1 video через відеоплеєр медіахолдингу.


Раніше «1+1 медіа» вже запустила онлайн-трансляцію телеканалу «UA:Перший» і отримала хороші відгуки від глядачів у інтернеті, тому компанія має намір розширити пропозицію українського Live-контенту.

«Ми бачимо попит на лінійне мовлення в інтернеті, тому відкриті для співпраці з українськими телеканалами, які виробляють якісний продукт. Наша мета – створити додаткову цінність 1+1 video у вигляді зручного ресурсу для перегляду професійного телевізійного контенту в інтернеті», – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напряму «1+1 медіа».

Перегляд онлайн-трансляцій поки буде обмежений у часі, однак до кінця 2018 року медіахолдинг планує запровадити передплату і розширити доступ до контенту телеканалів у інтернеті в форматі 24/7. 

Нагадаємо, сьогодні відеобібліотека платформи 1+1 video налічує понад 17 тис. годин контенту, а на VOD-сервісі транслюються прямі ефіри 7 власних телеканалів медіахолдингу (1+1 international, «1+1», «2+2», «ТЕТ» , «ПлюсПлюс», «Бігуді», «УНІАН ТБ») і 5 партнерів-мовників (ZIK, «UA:Перший», «Громадське ТБ», «24 канал» і «8 канал»).

Фото: Pexels.com

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс