ТЕЛЕКРИТИКА

«1+1 медіа» ретранслюватиме ще 4 телеканали в інтернеті

Бізнес

Група компаній «1+1 медіа» запустила ретрансляцію прямих ефірів українських телеканалів «Громадське ТБ», ZIK, «8 канал» і «24 канал» на своїй платформі 1+1 video через відеоплеєр медіахолдингу.


Раніше «1+1 медіа» вже запустила онлайн-трансляцію телеканалу «UA:Перший» і отримала хороші відгуки від глядачів у інтернеті, тому компанія має намір розширити пропозицію українського Live-контенту.

«Ми бачимо попит на лінійне мовлення в інтернеті, тому відкриті для співпраці з українськими телеканалами, які виробляють якісний продукт. Наша мета – створити додаткову цінність 1+1 video у вигляді зручного ресурсу для перегляду професійного телевізійного контенту в інтернеті», – зазначає Анна Ткаченко, директор діджитал-напряму «1+1 медіа».

Перегляд онлайн-трансляцій поки буде обмежений у часі, однак до кінця 2018 року медіахолдинг планує запровадити передплату і розширити доступ до контенту телеканалів у інтернеті в форматі 24/7. 

Нагадаємо, сьогодні відеобібліотека платформи 1+1 video налічує понад 17 тис. годин контенту, а на VOD-сервісі транслюються прямі ефіри 7 власних телеканалів медіахолдингу (1+1 international, «1+1», «2+2», «ТЕТ» , «ПлюсПлюс», «Бігуді», «УНІАН ТБ») і 5 партнерів-мовників (ZIK, «UA:Перший», «Громадське ТБ», «24 канал» і «8 канал»).

Фото: Pexels.com

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше