ТЕЛЕКРИТИКА

YouTube вривається на ринок вертикальної відеореклами

Бізнес

Вчора, 12 вересня, на конференції Dmexco компанія YouTube представила плани зі створення більш звичних для користувачів вертикальних рекламних оголошень. Про це повідомляє The Drum.


Вертикальні відео набирають все більшої популярності в рекламній індустрії. Компанії переходять на формат, який глядачам звичніше і зручніше споживати на смартфонах. За розрахунками StatCounter, 51,3 % від загального обсягу трафіку забезпечують мобільні пристрої, 48,7% – десктопні.

Одними з перших, хто ввів моду на вертикальні відео, стали Snapchat і Periscope (про останній всі вже майже забули, коли функція прямих ефірів з'явилася в інших соціальних мережах).

Пізніше до них приєднався Instagram, який не тільки дозволив завантажувати 15-секундні вертикальні відео в Stories, але і створив на своєму майданчику цілий розділ, присвячений тривалим роликам – IGTV. І, судячи з даних про витрати великих брендів на рекламу в соцмережі, компанія правильно розуміє потреби аудиторії.

Не дивно, що YouTube вирішив включитися в гру. Тепер рекламодавці зможуть розміщувати на платформі ролики, які будуть заповнювати майже весь екран пристрою користувача, аналогічно оголошенням в Instagram і Snapchat.

Також при натисканні на вертикальне відео додаток буде перенаправляти користувачів по зовнішньому посиланню, наприклад, на сайт рекламодавця.

Однією з перших новий формат реклами протестувала компанія Hyundai.

Головний менеджер по продуктах YouTube Ніл Маон (Neal Mahon) поділився результатами тестової рекламної кампанії для автовиробника. За його словами, вертикальні відео в поєднанні з класичними горизонтальними відеоформатами підвищили впізнаваність бренду на 33 %, а продажі – на 12 %.

«У міру того, як все більше і більше відео знімається вертикально, ми хочемо використовувати весь простір [екрану], а не просто вставляти відео в горизонтальний макет з чорними смугами по боках», – пояснив менеджер YouTube.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно