ТЕЛЕКРИТИКА

«Україна» взялася за старе: канал збирається транслювати російський серіал із забороненим актором

Бізнес

З 13 по 16 серпня з 21:00 на каналі «Україна» заплановано показ російського телесеріалу за участю актора з бази «Миротворець».


ТРК «Україна» вчергове планує транслювати багатосерійну мелодраму «Чуже щастя», яка в квітні 2017 року вже викликала шквал обурення в української громадськості, а група народних депутатів (Володимир Парасюк, Сергій Лещенко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Вадим Івченко, Тарас Пастух і Юрій Дерев'янко) навіть звернулася до Держкіно з вимогою заборонити показ серіалу.

Тоді прес-служба «України» повідомила «Телекритиці», що серіал був вироблений у копродукції України, Польщі та Росії. Проте, яка роль України у виробництві стрічки ніхто не уточнив. 

Однак на різних публічних ресурсах рунета стверджується, що стрічка є «російським фільмом». Крім того, серіал доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі кінокомпанії «Русское», яка брала участь у виробництві проекту. На сайті www.kino-teatr.ru зазначені три компанії, які займалися створенням стрічки – це Abc-Film, «Русское» і кінокомпанія Film Stream. Режисерами стрічки також є росіяни Анна Єрофєєва і Борис Робей. 

У телесеріалі знімався актор Іван Жидков, який внесений в базу «Миротворець» за участь в пропагандистських заходах російської влади (фестиваль дитячого кіно «Червоні вітрила» в кримському «Артеку»). 

Державне агентство з питань кіно поки що ніяк не відреагувало на повідомлення в ЗМІ з приводу трансляції російського телесеріалу на «Україні».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше