ТЕЛЕКРИТИКА

«Україна» взялася за старе: канал збирається транслювати російський серіал із забороненим актором

Бізнес

З 13 по 16 серпня з 21:00 на каналі «Україна» заплановано показ російського телесеріалу за участю актора з бази «Миротворець».


ТРК «Україна» вчергове планує транслювати багатосерійну мелодраму «Чуже щастя», яка в квітні 2017 року вже викликала шквал обурення в української громадськості, а група народних депутатів (Володимир Парасюк, Сергій Лещенко, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Вадим Івченко, Тарас Пастух і Юрій Дерев'янко) навіть звернулася до Держкіно з вимогою заборонити показ серіалу.

Тоді прес-служба «України» повідомила «Телекритиці», що серіал був вироблений у копродукції України, Польщі та Росії. Проте, яка роль України у виробництві стрічки ніхто не уточнив. 

Однак на різних публічних ресурсах рунета стверджується, що стрічка є «російським фільмом». Крім того, серіал доступний для перегляду на офіційному YouTube-каналі кінокомпанії «Русское», яка брала участь у виробництві проекту. На сайті www.kino-teatr.ru зазначені три компанії, які займалися створенням стрічки – це Abc-Film, «Русское» і кінокомпанія Film Stream. Режисерами стрічки також є росіяни Анна Єрофєєва і Борис Робей. 

У телесеріалі знімався актор Іван Жидков, який внесений в базу «Миротворець» за участь в пропагандистських заходах російської влади (фестиваль дитячого кіно «Червоні вітрила» в кримському «Артеку»). 

Державне агентство з питань кіно поки що ніяк не відреагувало на повідомлення в ЗМІ з приводу трансляції російського телесеріалу на «Україні».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс