ТЕЛЕКРИТИКА

«Інтер» закодує свій сигнал до 15 липня на вимогу FIFA

Бізнес

Телеканали «Інтер» і НТН, які є єдиними офіційними мовниками чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 в Україні, у період з 11 червня по 15 липня кодують супутниковий сигнал за системою BISS. Як повідомляє прес-служба «Інтера», це вимога FIFA.


«На вимогу FIFA, супутникова ретрансляція матчів дозволена виключно з використанням системи кодування супутникового сигналу. У абонентів аналогового ефірного мовлення, DVB-T2, кабельного, IPTV/ОТТ і супутникових платформ не виникне труднощів з прийомом сигналу: розкодування відбудеться автоматично», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в лютому 2018 року Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовилася від ідеї транслювати ЧС-2018 через те, що він відбуватиметься в Росії. А міністр молоді та спорту Ігор Жданов закликав українських уболівальників і журналістів його бойкотувати. Але в Inter Media Group однаково вирішили отримати права на трансляцію.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?