ТЕЛЕКРИТИКА

Ілон Маск хоче зробити компанію Tesla приватною

Бізнес

Після відповідного повідомлення підприємця в Twitter акції компанії з виробництва електромобілів зросли на сім відсотків.


Ілон Маск повідомив, що Tesla може піти з біржі.

«Я розглядаю можливість перетворення Tesla на приватну компанію у $420, – написав глава компанії з виробництва електрокарів. – Фінансування забезпечено».

На всі запитання підписників Маск відповідав тільки повідомленнями з цифрою «420», не даючи жодних роз'яснень. Потім він уточнив, що компанія може піти з біржі, коли вартість її акцій сягне 420 доларів за штуку. Після цього акції Tesla зросли більш ніж на сім відсотків.

Також підприємець написав, що продовжить співпрацювати з інвесторами, навіть якщо компанія залишить біржу. Він пояснив: інвестувати у виробника електромобілів можна буде через спеціальний фонд. «У SpaceX такий фонд уже є», – додав Маск.

Сам Ілон володіє близько 20% акцій Tesla.

За підрахунками видання Axios, перетворення компанії на приватну обійдеться Маску в 85 мільярдів доларів з урахуванням боргів. А видання Financial Times написало, що суверенний фонд Саудівської Аравії вклав у компанію 1,7–2,9 мільярда доларів в обмін на частку в кілька відсотків.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше